logo1
راهکار‌های خانگی پرپشت کردن ابرو
آنچه در این مقاله می‌خوانید
راهکار‌های خانگی پرپشت کردن ابرو

راهکار‌های خانگی پرپشت کردن ابرو

آنچه در این مقاله می‌خوانید

پرپشت کردن ابرو Eyebrow thickening یکی از مسائلی است که برای افراد مختلفی می‌تواند اهمیت داشته باشد. این موضوع هم بر روی زیبایی ظاهری فرد و هم بر روی اعتماد به نفس او تأثیر دارد. پرپشت کردن ابرو می‌تواند روش‌های متفاوتی داشته باشد که در طول این مقاله به آن اشاره می‌کنیم.

سریعترین روش‌های پرپشت کردن ابرو در چند روز

در خصوص سریعترین روش‌های پرپشت کردن ابرو‌ ها می‌توانیم به موارد مختلفی اشاره کنیم. این روش‌ها به شما کمک می‌کنند تا ابرو ‌های پرپشتی داشته باشید و چهره زیبایی را به دست‌آورید. نکته مهم در خصوص این روش‌ها این است که شما باید پیش از امتحان هرکدام از این روش‌ها بدانید که ممکن است به برخی از آنها حساسیت داشته باشید و بهتر است قبل از مصرف زیاد تست حساسیت را انجام دهید. همچنین موضوع دیگر در این خصوص این است که استفاده از این روشها زمان بر است و صبر و حوصله می‌خواهد تا نتیجه مورد نظر را بگیرید. پس صبوری و مداومت را اصل و اساس کارتان قرار دهید و به نتیجه برسید.

 

روش‌های پر پشت کردن ابرو

ژل آلوئه ورا

ژل آلوئه ورا یکی از بهترین موادی است که می‌توانید برای رشد و پرپشت کردن مو‌های سر، ابرو‌ ها و مژه‌های خود استفاده کنید. این نوع از ژل‌ها هم گیاهی بوده و هم می‌توانند در عرض مدت زمان کوتاهی سبب شوند که مو‌های ابرو ‌های شما رشد کنند.

ژل رشد ابرو

انواع ژل برای زیبایی و حالت ابرو وجود دارد که سبب می‌شود ابرو‌ های شما در عرض مدت کوتاهی حالت بگیرند. مسلماً این نوع از ژل‌ها شیمیایی بوده و می‌توانند در عین داشتن مزیت‌های فراوانی که دارند، عوارضی را نیز در پی داشته باشند. انواع ژل‌های مناسب برای ابرو می‌توانند شامل ژل ابرو رنگی و ژل ابرو بی رنگ ژل کد باشند. این ژل ها بدون اینکه آسیبی به ابروی شما برسانند، باعث زیبایی و خوش حالتی آنها می شوند. شما میتوانید برای میکاپ ابروهای خود از ژل ابروی ژل کد با خیال آسوده استفاده کنید.

اکسیر تقویت کننده

اکسیر تقویت مژه و ابرو  محلولی ۱۰۰٪ گیاهی بدون هیچگونه عوارض، ریزش یا آسیب است.
‌این محصول تشکیل شده از:

 • روغن رزماری
 • روغن هسته انگور
 • روغن کرچک
 • روغن آلویٔه‌وراو
 • یتامینE

‌مزایای استفاده از اکسیر تقویت کننده

 • تقویت ریشه ابرو و مژه
 • جلوگیری از ریزش ابرو و مژه
 • تحریک پیاز مو جهت رشد سریعتر
 • آبرسان قوی برای تارهای ابرو و مژه
 • ترمیم کننده تارهای نازک و آسیب‌دیده
 • سرشار از آنتی اکسیدان و ویتامین E جهت رشد و تقویت

استفاده از سرم‌های ابرو

سرم‌های ابرو می‌توانند گزینه‌های بسیار مناسبی باشند که در عرض مدت چند ماه نتایج محسوسی را نیز دارند. این سرم‌ها معمولاً سرشار از مواد معدنی و ویتأمین‌ها هستند و می‌توانند رویش مو‌ها و تار‌های ابروی شما را تقویت کنند. فراموش نکنید که سرم ابرویی که خریداری می‌کنید، باید بسیار مناسب بوده و معتبر نیز باشد.

ماساژ ابرو ‌ها

مورد بعدی مربوط به ماساژ ابرو ‌ها می‌شود. ماساژ ابرو‌ ها برای به جریان انداختن خون اهمیت بسیار زیادی دارد و سبب می‌شود تا مواد غذایی به تار‌های مو به شکل راحت‌تری برسد.

ماساژ ابرو ‌ها

رژیم غذایی مناسب

مورد بعدی که می‌تواند کمک بسیار زیادی به شما کند در خصوص رژیم غذایی مناسبی است که دارید. رژیم غذایی مناسب باید حاوی ویتأمین‌ها و مواد معدنی باشد که بدن به ان‌ها نیاز دارد. در این رژیم غذایی برای پرپشت کردن ابرو لازم است تا موادی همچون ویتأمین‌های مختلف ب و د را به طور حتم داشته باشید.

استفاده از روغن های گیاهی

روش بعدی مربوط به استفاده کردن از روغن‌های گیاهی است. روغن‌های گیاهی می‌توانند جزء طبیعی‌ترین روش‌هایی باشند که برای پرپشت کردن ابرو استفاده می‌شوند. این نوع از روغن‌ها شامل روغن آرگان، روغن نارگیل، روغن آلوئه ورا، روغن بادام تلخ و… می‌شوند.

مصرف ویتامین ‌ای

ویتأمین ‌ایی یکی از ویتأمین‌هایی است که می‌تواند هم بر روی سلامت مو‌ها و هم بر روی سلامت پوست شما اثر بگذارد. این ویتأمین می‌تواند بر روی سلامت مو‌ها و همچنین پوست ما تأثیر زیادی بگذارد.

پرپشت کردن ابرو

جمع‌بندی

مواردی که در خصوص روش‌های پرپشت کردن ابرو در طول این مقاله وجود دارد، می‌توانند به شما کمک کنند تا ابرو‌ های بهتر و جذاب‌تری داشته باشید. مسلماً استفاده کردن از روش‌های مختلفی که برای بهتر کردن رشد ابرو ‌ها استفاده می‌شود را باید به طور کامل و دقیق بدانید و سپس روشی که بیشترین کارایی را برای شما دارد، مورد استفاده قرار دهید. فراموش نکنید که خریدن کرم‌ها و سرم‌های رویش ابرو را باید حتماً از داروخانه‌ها و یا مراکز معتبر بهداشتی و درمانی انجام دهید. شما می توانید با خرید ژل ابرو ژل کد ، ابروهایی پرپشت داشته باشید و زیبایی صورتتان را دوچندان نمایید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *