logo1
همه چیز در رابطه با ژل لیفت ابرو | Gel Code
آنچه در این مقاله می‌خوانید
استفاده از ژل لیفت ابرو

همه چیز در رابطه با ژل لیفت ابرو | Gel Code

آنچه در این مقاله می‌خوانید

ژل لیفت ابرو Gel Code . چند سالی است که لیفت و لمینیت ابرو در سالن های زیبایی طرفدارهای زیادی داشته و دارد. اما در سال های اخیر به دلیل کیفیت پایین برخی از این مواد در ایران و هزینه بسیار بالا و ماندگاری کم، خیلی ازخانم ها به دنبال جایگزینی مناسب هستند تا به سادگی بدون حتی مراجعه به سالن و صرف وقت و هزینه زیاد ابروهای خوش حالت داشته باشند. استفاده ژل لیفت ابرو نسبت به لیفت ابرو در سالن های زیبایی به دلیل صرفه اقتصادی، دسترسی راحت، ماندگاری و کیفیت بالا این روزها از محبوبیت زیادی در ایران برخوردار شده است.

 ژل لیفت ابرو
ژل لیفت ابرو

استفاده از ژل لیفت ابرو

حتما شما هم تجربه استفاده از ژل ابرو یا صابون ابرو های فیک و بی کیفیت موجود در بازار رو دارید! مشکلی که خیلی از مصرف کنندگان محصولات لیفت ابرو با آن مواجه میشوند، سفیدک زدن ژل یا صابون روی ابروهاست اما ژل لیفت ابرو کُد به دلیل فرمولاسیون منحصر به فرد و بافت ژله ای علاوه بر اینکه روی ابرو کاملا سبک و طبیعی حالت میگیرد، هیچگونه سفیدکی به جا نمیگذارد!

موردی که توجه مصرف کنندگان این محصول رو به خود جلب میکند بر خلاف محصولات خارجی، قدرت لیفت و حالت دهی فوق العاده ای هست که به همراه دارد. این حالت تا قبل از هربار شستشو بدون هیچ کم و کاستی ماندگار خواهد بود.

ازمهمترین ویژگی های ژل لیفت ابرو میتوان به ماندگاری بسیار بالا روی ابروها، عدم ایجاد ریزش و حساسیت و آسیب و عدم ایجاد سفیدک روی ابرو اشاره کرد که این موارد تجربه لذت بخش استفاده از محصول با کیفیت تولید داخل رو به شما هدیه میدهد

ژل کُد با ارائه دو مدل ژل بی رنگ و رنگی لیفت ابرو، به عنوان اولین و برترین عرضه کننده ژل لیفت ابرو در ایران، نقش قابل توجهی در استفاده از ظرفیت های تولید داخل و همچنین کم رنگ تر کردن ورود محصولات متفرقه خارجی ایفا کرده است.

ژل های بی رنگ ژل کُد به دلیل کاربرد بسیار بالا از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند زیرا برای تمام طیف ابروهای معمولی، کاشت و ضخیم، رنگ شده و . . . مناسب اند. مدل های رنگی علاوه بر خاصیت لیفت و حالت دهی، حجم دهی ملایمی نیز برای آن دسته از افراد که ابروهای کم حجم دارند به همراه دارد

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *