ژل ابرو رنگی چیست؟

این مدل ژل ابرو، حاوی پیگمنت رنگ های طبیعی و آرایشی بوده و مناسب افرادیست که علاوه بر لیفت و حالت دهی ابرو، نیاز به پُر کردن قسمت های خالی ابرو و حجیم تر دیده شدن ابروهای خود دارند.

به این صورت که ژل رنگی با ایجاد رنگ روی پوست زیر ابرو قسمت های خالی بین تار های ابرو را پوشش داده و مثل سایه یا مداد ابرو حجم بیشتری به آن ها میدهد.

استفاده مداوم از این محصول برخلاف مداد و سایه که در صورت استفاده دائم ریزش شدید به همراه دارند، به هیچ عنوان باعث آسیب و ریزش به ابروها نمیشود.

نکته قابل توجه این است که ماهیت این محصول با ریمل ابرو کاملا متفاوت است زیرا ریمل ابرو با رنگ دهی به تارهای ابروی شما، باعث تغییر رنگ کل ابرو میشود در صورتی که ژل ابرو رنگی با رنگ دهی ملایم به پوست زیر ابرو موجب پر تر دیده شدن آن ها میشود لذا این محصول جهت تغییر رنگ ابرو کاربردی ندارد.

رنگ بندی ژل های رنگی

رنگ قهوه

تیره ترین رنگ از ژل های رنگی بوده و با حجم دهی بالایی که دارد گزینه مناسبی برای ابروهای خیلی کم پشت و می باشد

رنگ شکلات

رنگ قهوه ای این ژل مناسب طیف گسترده ای از ابروهاست چون حجم دهی بسیار طبیعی داشته علاوه بر حجم دهی به ابروهای معمولی و کم پشت، برای ابروهای میکرو شده هم بسیار مناسب است

رنگ نسکافه

خاص ترین رنگ این محصول مناسب ابروهای روشن و بلوند بوده و حجم دهی کم و ملایمی دارد

ژل رنگی مناسبه یا بی رنگ؟

اکنون این سوال مطرح می شود که کدام ژل لیفت ابرو برای ما مناسب هست؟

باید گفت اولین چیزی که قبل از انتخاب ژل مورد نظر باید به آن توجه کنید حجم ابرو است!

اگه ابرو های پر حجمی دارید که برای پر تر کردن و حجم دادن به آنها از مداد و سایه استفاده نمیکنید، بهترین گزینه برای شما ژل ابرو بی رنگ هستش.

در غیر این صورت با توجه به حجم ابروهاتون از بین ژل ابروها رنگی میتونید محصول مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

در ضمن ژل های رنگی و بی رنگ از نظر قدرت لیفت و حالت دهی هیچگونه تفاوتی با هم نداشته و هر دو ماندگاری بسیار بالایی دارند.