ریمل ابرو چیست؟

ریمل ابرو چیست

ریمل ابرو (Eyebrow mascara) معمولاً برای پر پشت‌تر نشان دادن ابرو‌ها و همچنین برای افزایش رنگ ابرو‌ها استفاده می‌شود. گاهی اوقات افراد ریمل ‌های ابرو را با ژل ابرو اشتباه می‌گیرند. این دو محصول کاملاً با هم متفاوت بوده و می‌توانند به شکل‌های مختلفی مورد استفاده قرار گیرند. در نظر داشته باشید که ریمل ابرو می‌تواند چه کارایی‌هایی داشته باشد و ژل ابرو نیز چه کاربرد‌هایی دارد. در ادامه این مطلب سعی کرده‌ایم تا نکات مهم در این زمینه را معرفی کرده و شما را با این محصولات هرچه بهتر و بیشتر آشنا سازیم.

ریمل ابرو چیست

ریمل ابرو یکی از موادی است که هم برای پر پشت‌تر کردن ابرو‌ها و هم برای تغییر رنگ و حالت دادن ابرو‌ها استفاده می‌شود. این مواد بر پایه فرمولاسیون‌های تخصصی تولید می‌شود. فرمول تولید ریمل ابرو بر پایه آب بوده و به همین دلیل نیز زمانی که از آن‌ها استفاده می‌کنید، احساس چربی را بر روی پوست خودتان ندارید. برخی از ریمل‌ های ابرو شفاف بوده و رنگ ابرو‌ها را تغییر نمی‌دهند اما برخی دیگر رنگی بوده و سبب عوض شدن رنگ ابرو‌ها می‌شوند.

در مقابل ژل ابرو نیز یکی دیگر از محصولاتی است که این روز‌ها برای فرم دادن به ابرو‌ها استفاده می‌شود. معمولاً ژل ابرو و ریمل ‌های ابرو دارای ویژگی‌های یکسانی هستند و کاربرد‌های تقریباً یکسانی نیز دارند. اما یک سری تفاوت‌های جزئی بین این دو محصول وجود دارد. به طور مثال ژل‌های ابرو می‌توانند ماندگاری طولانی‌تری داشته باشند و به همین خاطر نیز بیشتر استفاده می‌شوند.

کاربرد ریمل ابرو

در این بخش می‌خواهید تا به ویژگی‌های مربوط به ژل ابرو و ریمل ابرو بپردازیم. ژل‌های ابرو می‌توانند به شکل مناسب و با قیمت‌های کاملاً مناسب در فروشگاه‌های معتبر به فروش برسند. اما پیش از خرید آن‌ها سعی کنید حتماً ویژگی‌های مربوط به آن‌ها را به طور کامل بررسی کنید.

  1. حالت دادن به ابرو‌ها
  2. طبیعی‌تر جلوه دادن آرایش
  3. تغییر دادن فرم ابرو‌ها بدون کم کردن و یا اصلاح کردن ابرو‌ها
  4. از بین بردن طاسی و کم پشتی ابرو‌ها
  5. تغییر دادن رنگ ابرو‌ها به واسطه ریمل ابرو‌های رنگی
  6. عدم نیاز به مصرف سایه و مداد ابرو
  7. افزایش رشد ابرو‌های ضعیف شده
  8. ثابت نگه داشتن حالت ابرو‌ها تا چند ساعت پس از استفاده

تفاوت ژل ابرو و ریمل ابرو

ریمل ابرو چیست

بین ریمل ابرو (Eyebrow mascara) و ژل ابرو تفاوت‌هایی وجود دارد. در این بین یک محصول دیگر نیز وجود دارد که می‌تواند همچون این دو مورد باشد. صابون ابرو محصول سوم است و به همین خاطر نیز می‌توانیم آن را به شکل مناسبی برای فرم دهی ابرو‌ها استفاده کنیم. اما بهتر است به بررسی تفاوت‌های بین ریمل ابرو و ژل ابرو برگردیم.

داشتن اپلیکاتور

ریمل ‌های ابرو معمولاً یک اپلیکاتور دارند که کار استفاده از ریمل را بسیار ساده‌تر می‌کند. به وسیله همین اپلیکاتور می‌توانید از ریمل به راحتی برای فرم دادن ابرو‌های خودتان استفاده کنید.

میزان فشار

ژل‌های ابرو جزء محصولات سبکی هستند که وقتی آن‌ها را بر روی ابرو‌های خود استفاده می‌کنید، حس سنگینی زیادی را نخواهید داشت. همین حس سبکی باعث می‌شود تا استفاده از ژل ابرو در طول شبانه روز باعث شود که به راحتی بتوانید به کار‌های خود برسید و حس بدی نداشته باشید.

خواص درمانی

اگر از ژل ابرو مناسب و باکیفیتی استفاده کنید که توسط برند‌های مطرح و معروف تولید شده است، می‌توانید حتی خواص درمانی را نیز از این ژل‌های ابرو ببینید. در نظر داشته باشید که خواص درمانی مربوط به ژل‌های ابرو باعث پر پشت‌تر شدن ابرو‌ها و ترمیم ابرو‌های ریزش پیدا کرده می‌شود.

لیفت ابرو با ریمل ابرو

در صورتی که نیاز به خرید ریمل ابرو داشتید، بهتر است بدانید که ریمل‌ های ابرو می‌توانند ظاهر ابروها را پر پشت‌تر نشان دهند. این در حالی است که ژل ابرو می‌تواند حالت ابرو‌ها را تغییر داده و به شما کمک کند تا ابرو‌های خود را به همان شکلی که دوست دارید، حالت دهید. می‌توانید از ژل ابرو ژل کد برای حالت دهی ابرو‌هایتان استفاده کنید.

این محصول آسیبی هم به ابروی شما نمی‌زند و ابرو‌هایتان را به همان حالتی که می‌خواهید در می‌آورد. البته در فروشگاه ژل کد می‌تواند علاوه بر انواع ژل‌های ابرو، محصولات مختلف دیگری همچون محصولات مربوط به مژه‌ها، پوست و روتین‌های پوستی را نیز پیدا کنید که برای سلامتی و زیبایی شما اهمیت زیادی دارند.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *