ریمو لیفت ابرو

ریمو لیفت ابرو

ریمو لیفت ابرو (Removal of eyebrow lift) برای کسانی که دیگر دوست ندارند تا ابروهای خود را در حالت لیفت شده ببینند بسیار مهم است. معمولا ریمو کردن مژه های کاشت شده و یا ابروها و مژه های لیفت شده کمی سخت است. اگر این کار را به شکل درستی انجام ندهید، سبب می شود تا ابروها و مژه های خود را از دست بدهید. در نظر داشته باشید که برای کسب نتایج بهتر در این زمینه باید حتما اصول و مقررات آن را رعایت کنید.

ریمو لیفت ابرو

لیفت ابرو معمولا با استفاده از چسب و همچنین مواد ژل مانند انجام می شود. در صورتی که این کار را انجام داده اید و حالا بنا به هر دلیلی دوست ندارید که ریمو ابروهای خود را همچنان داشته باشید، می توانید از مراحل زیر استفاده کنید و چسب ابروها را بردارید و ریمو لیفت ابرو را انجام دهید. سعی کنید این کار را با نهایت حوصله و دقت انجام دهید تا نتایج نامناسبی نگیرید. مسلما نتایج نامناسب سبب می شود تا ابروهای خود را از دست بدهید و این موضوع به هیچ وجه برای شما مناسب نخواهد بود.

دستمال نمدار برای ریمو لیفت ابرو

در مرحله اول برای ریمو لیفت ابرو (Removal of eyebrow lift) یک دستمال تمیز و استریل شده را در آب ولرم و یا آب داغ خیس کنید. این دستمال را به آرامی بر روی ابروهای خود قرار دهید و آن را در چند جهت مختلف بکشید. این کار را چند دقیقه انجام دهید تا بتوانید چسبی که بر روی ابروهای شما قرار دارد را نرم تر کرده و ریمو آن را ساده تر کنید.

از بین بردن لیفت ابرو در خانه

در مرحله بعدی بهتر است چسب ها را جدا کنید. برای این کار می توانید از یک سوآپ پنبه ای و یا انگشتان خودتان استفاده کنید. برای آن که بتوانید تمامی چسب ها را جدا کنید، حتما نهایت دقت و حوصله را به خرج دهید. جدا کردن تمامی چسب ها را کم کم و به آرامی انجام دهید که موهای ابروهایتان جدا نشود.

ریمو لیفت ابرو

پاک کننده های روغنی برای ریمو لیفت ابرو

گاهی اوقات چسبی که برای ابروهای خودتان استفاده کرده اید، بسیار سر سخت است و به راحتی پاک نمی شود. برای آن که بتوانید این مدل از چسب ها را پاک کنید، می توانید از پاک کننده های روغنی استفاده کنید که بیشترین تاثیر را برای شما خواهند داشت. این پاک کننده ها را باید حتما چند دقیقه بر روی ابروهای خودتان قرار دهید تا بتوانید تاثیر آن ها را مشاهده کنید.

جایگزین لیفت ابرو

معمولا افرادی که با استفاده از چسب، ابروهای خود را لیفت کرده اند، در این مورد کمی دچار نارضایتی شده اند. چسب لیفت ابرو در بسیاری از موارد سبب ریزش موهای ابروهای شما می شود. به همین خاطر نیز بهتر است حتما از یک روش جایگزین برای این مسئله استفاده کنید. استفاده از ژل ابرو می تواند مهم ترین گزینه ای باشد که می توانید مورد استفاده قرار دهید. به همین خاطر نیز خرید انواع ژل ابرو را به شما توصیه می کنیم.

چگونه لیفت ابرو را از بین ببریم

ریمو لیفت ابرو برای کسانی که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند، می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. ریمو کردن لیفت ابروها را اگر با توجه به مواردی که گفته شد انجام دهید، دیگر مشکلی نخواهید داشت.

شما می توانید به عنوان جایگزین انواع روش های لیفت ابرو، ژل ابرو را انتخاب کنید. ژل ابرو به بهترین شکل به ابروهای شما حالت می‌دهد. این ژل برخلاف دیگر روش‌ها به آسانی پاک شده و هیچگونه سنگینی ندارد. شما می‌توانید با توجه به اندازه و رنگ ابروهای خود انواع ژل ابرو از جمله: ژل ابروی بی رنگ، ژل ابروی رنگی (نسکافه ای، قهوه و شکلات) را انتخاب نمایید.

ژل کد یکی از فروشگاه هایی است که در زمینه ارائه انواع محصولات و لوازم آرایشی مربوط به ابرو، مژه و پوست صورت فعالیت می کند. محصولات این فروشگاه همگی با کیفیت و طبیعی بوده و دارای قیمت های مناسبی نیز می‌باشند.

ژل تقویت کننده و لیفت ابرو

3.3/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *